ما شرکت هومپا سازه پارس هستیم

ایده ها و نیازمندی های صنعتی شما را به پروژه های ارزشمند و محصولات با کیفیت تبدیل خواهیم کرد.

درباره ما بیش‌تر بدانید

ما شرکت هومپا سازه پارس هستیمایده ها و نیازمندی های صنعتی شما را به پروژه های ارزشمند و محصولات با کیفیت تبدیل خواهیم کرد.

شرکت هومپا سازه پارس باشماره ثبت 6957 در تاریخ 24/6/92 در اداره کل ثبت اسناد و املاک شهرستان سمنان با عنوان شرکت سهامی خاص ثبت گردید.
از همان سال فعالیت رسمی خود را در راستای صنایع فلزی و با همکاری شرکت عقاب افشان تولید کننده انواع اتوبوس های اسکانیا در ایران اغاز نمود.
هم اکنون این شرکت باتولید انواع قطعات فلزی اتوبوس فعالیت خود را بعنوان یکی از تامین کنندگان قطعات شرکت عقاب افشان ادامه می دهد.

شرکت هومپا سازه پارس با داشتن مهارت و تخصص و تجربه کاری با داشتن دستگاه های نوین و تخصصی همچون :

1-دستگاه خم CNC لوله و پروفیل HC500Hanjie تایوان با حداکثر توان خم لوله آهن با شعاع خارجی 50 میلیمتر و قوطی آهن 45*45 میلی متر با ضخامت ورق 2/5 میلی متر

2- گیوتین هیدرولیک برش ورق بطول 2متر و ضخامت برش 6میلی متر

3 – کوره رنگ الکترواستاتیک پودری با توان رنگ آمیزی قطعات باطول 6 متر و وزن مناسب

4- دستگاه های جوش CO2 و آرگون

5- دستگاه پرس ضربه ای و پرس برک

6- دستگاه برش لوله و پروفیل اره نواری CNC فی 280

7- دستگاه برش لیزر فلزات با حداکثر توان برش ورق آهنی 10 میلی متر
این امکان را در اختیار دارد تا سفارش های مورد نیاز شما را در زمینه های تولیدات صنعتی با بهترین کیفیت در زمان مناسب تحویل دهد

سخن مدیرعاملدر میان تمام آموخته ها و اندوخته های نوع بشر، آفرینش، بزرگترین دستاورد آدمی ست. آنچه که با پیروی از طبیعت، انسان را در جایگاه بهره مندی از ویژگیهای آفریدگار خویش و در جستجوی زندگی بهتر و ساختن دنیایی نیکوترهماره به پیش برده است.

ما نیز، همچون پیشینیان خردمند و آفرینشگر خویش، و در جستجوی خلق رفاه، رشد (توسعه دانش، رفاه و کیفیت) سازمانی بنا نهاده ایم که به پاس همراهی و همدلی و هم افزایی، هومپا، نام نهاده شده است. هومپا تلفیقی است از دانش ،تخصص و تجربه . جهت ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان و ما بر این باوریم که توسعه هومپا سازه پارس جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و صاحب دانش و نیروهای کارآزموده، مجرب و متخصص و تجهیزات هوشمند ،مدرن و مطابق با فناوری روز تحقق نخواهد یافت.

هومپا سازه پارس با بهره گیری از این دو عامل مهم در تکاپوست تا در ایجاد و گسترش فن آوری، سازندگی و اشتغال‌زایی، موجبات اعتماد و رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان را فراهم آورد و همچنین پیشرو و تحول آفرین باشد.
در دنیای فراصنعت امروز شرکت‌هایی در عرصه رقابت موفقند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده اند و انعطاف در مقابل تغییرات صنعت و محیط را به عنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد میکنند.
با این امید که در فراز و نشیب های پرچالش سازندگی و صنعت این مرزوبوم، و نیل به اهداف والا، راهگشا، نوآور و سودمند باشیم. با آرزوی آتیه ای روشن ،راهی هموار و دانشی روزافزون برای فرزندان ایران عزیزمان

شرکت هومپا سازه پارس

از طریق راه های متنوع ارتباطی با شرکت هومپا سازه پارس در تماس باشید

تماس با ما