اخبار

استاندارد ISO هومپا
خم و برش cnc

دریافت استانداردهای کیفیت

با اجرای برنامه ممیزی سیستم های مدیریتی یكپارچه (IMS) سازمان از طرف شركت TÜV NORD، شركت هومپا سازه پارس موفق به ثبت و صدور استانداردهای ذیل مبتنی بر آخرین ویرایش ارائه شده از سازمان استاندارد جهانی (ISO) گردید :

  • سیستم مدیریت كیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2015
  • سیستم مدیریت زیست محیطی مبتنی بر استاندارد ISO 14001:2015
  • سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای مبتنی بر استاندارد ISO 45001:2018

مرحله اول ممیزی اواخر آذر ماه 1397 با بررسی مستندات و زیرساخت های موجود شركت با موفقیت انجام شد و مرحله دوم ممیزی در روزهای 13 و 14 و 15 بهمن ماه 1397 با حضور ممیزان شركت TUV NORD آلمان و کارشناسان NACI در محل  شرکت هومپا سازه پارس برگزار گردید.

در جلسه اختتامیه ممیزی كه با حضور مدیر عامل محترم  آقای مهندس قدس مدیر محترم کارخانه، آقای مهندس پیروزمند و مدیران فرآیندهای مختلف سازمانی برگزار گردید، تیم ممیزی با تائید رویه های كاری و استاندارد سازی در سازمان ثبت و صدور گواهینامه ها را تائید كردند. از جمله نقاط قوت ارائه شده از سوی تیم ممیزی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • اتکا بر نیروی جوان و با انگیزه در سازمان
  • توجه ویژه به رویكرد بهبود مستمر در سازمان

 

برش لیزری فلزات
خم و برش cnc

دستگاه برش لیزر فایبر CNC

دستگاه برش لیزر فایبر CNC یک کیلو وات مدل P1530 IPG تولید شرکت Bodor دستگاهی هوشمند و با دقت بالاست. دستگاه برش لیزر فایبر قابلیت برش ورق انواع فلزات در ضخامت های مختلف با دقت و برش کیفیت بالا را دارا می باشد. دستگاه برش لیزر یک کیلو وات فایبر ورق آهنی را تا ضخامت 10 میلیمتر و ورق استیل را تا ضخامت 6 میلیمتر و ورق آلومینیوم تا ضخامت 3 میلیمتر و ورق برنج تا ضخامت 2 میلیمتر با کیفیت و دقت بالا انجام می دهد. در صورت داشتن درخواست برای ساخت قطعات صنعتی در این زمینه هستید و یا برای کسب و کار خود نیاز به برش فلزات و مشورت در این زمینه را دارید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید یا از طریق فرم ثبت سفارش کنیدادامه مطلب

شرکت صنعتی هومپا سازه پارس از سال 1392 فعالیت رسمی خود را در راستای صنایع فلزی و با همکاری شرکت عقاب افشان تولید کننده انواع اتوبوس های اسکانیا در ایران آغاز نمود. هم اکنون این شرکت باتولید انواع قطعات فلزی اتوبوس فعالیت خود را بعنوان یکی از تامین کنندگان قطعات شرکت عقاب افشان ادامه می دهد در تابستان 1397 رئیس هیت مدیره شرکت عقاب افشان و هیئت همراه از شهرک صنعتی سمنان و شرکت صنعتی هومپا سازه پارس بازدید کردند.ادامه مطلب

بازدید رئیس هیت مدیره شرکت عقاب افشان

رنگ الکترواستاتیک

رنگ کوره ای پودری الکترواستاتیک

پوشش های پودری (رنگ کوره ای پودری) به گروهی از پوشش ها گفته می شوند که از مخلوط رزین ، عامل شبکه ای کننده ،پیگمنت ها و سایر سایر افزودنی ها بدست آمده است.برای تولید این پوشش ها ابتدا مواد اولیه به شکل مذاب با یکدیگر مخلوط می شوند سپس مذاب حاصل سرد می گردد و طی دو مرحله به ذراتی با اندازه بین ده تا صد میکرون تبدیل می شوند.

ادامه مطلب

برش و خم cnc
خم و برش cnc

برش و خم cnc

CNC مخفف كلمه Computer Numerical Control مي باشد. كه بيان كننده كنترل عددي توسط كامپيوتر مي باشد. در اين روش از كامپيوتر براي كنترل دستگاه ها جهت انجام عمليات هاي مختلف نظير برش ، تراش ، حك و … استفاده مي شود. از اين رو دستگاه هاي cnc انواع مختلفي از لحاظ كاربرد دارند.

ادامه مطلب

خم و برش cnc
خم و برش cnc

راه اندازی وبسایت شرکت هومپا

وبسایت شرکت صنعتی هومپا سازه پارس در مهر 1396 با سفارش به گروه طراحی non-art راه اندازی شد و از این پس مشتریان ما می توانند از طریق وبسایت از آخرین اخبار و تکنولوژی های بروز شده شرکت هومپا باخبر شده و سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا راه های ارتباطی با شرکت برای ما ارسال کنند

ادامه مطلب