اخبار

خم و برش cnc

اجرای ممیزی جهت تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS

شرکت هومپا سازه پارس با تائید شرکت بازرسی TUV NORD ایران – آلمان موفق به تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS گردید . این شرکت توانست پس از بررسی های لازم که با متدهای بین المللی انجام شد گواهینامه های 3 گانه استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه را دریافت نماید . این گواهینامه ها شامل استاندارد کیفیت ISO9001 : 2015 ، استاندارد زیست محیطی ISO 14001 : 2015 و استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001 : 2018 می باشد . درراستای ممیزی های انجام شده شرکت TUV NORD گواهینامه های مذکور برای یک بازه زمانی یکساله دیگر تائید شد.

دوره آموزشی کالیبراسیون عمومی سمنان (1)
خم و برش cnc

دوره آموزشی کالیبراسیون عمومی

دوره آموزشی کالیبراسیون عمومی برای کارکنان واحدهای کنترل کیفیت، مهندسی و تضمین کیفیت به منظور بررسی جایگاه کالیبراسیون در سیستم مدیریت و کیفیت و همچنین نحوه طراحی کالیبراسیون اثربخش توسط شرکت هومپا سازه پارس در سمنان برگزار گردید.

 

خم و برش cnc

بازدید رئیس هیت مدیره شرکت عقاب افشان

شرکت صنعتی هومپا سازه پارس از سال 1392 فعالیت رسمی خود را در راستای صنایع فلزی و با همکاری شرکت عقاب افشان تولید کننده انواع اتوبوس های اسکانیا در ایران آغاز نمود. هم اکنون این شرکت باتولید انواع قطعات فلزی اتوبوس فعالیت خود را بعنوان یکی از تامین کنندگان قطعات شرکت عقاب افشان ادامه می دهد در تابستان 1397 رئیس هیت مدیره شرکت عقاب افشان و هیئت همراه از شهرک صنعتی سمنان و شرکت صنعتی هومپا سازه پارس بازدید کردند.ادامه مطلب

رنگ الکترواستاتیک

رنگ کوره ای پودری الکترواستاتیک

پوشش های پودری (رنگ کوره ای پودری) به گروهی از پوشش ها گفته می شوند که از مخلوط رزین ، عامل شبکه ای کننده ،پیگمنت ها و سایر سایر افزودنی ها بدست آمده است.برای تولید این پوشش ها ابتدا مواد اولیه به شکل مذاب با یکدیگر مخلوط می شوند سپس مذاب حاصل سرد می گردد و طی دو مرحله به ذراتی با اندازه بین ده تا صد میکرون تبدیل می شوند.

ادامه مطلب

برش و خم cnc
خم و برش cnc

برش و خم cnc

CNC مخفف كلمه Computer Numerical Control مي باشد. كه بيان كننده كنترل عددي توسط كامپيوتر مي باشد. در اين روش از كامپيوتر براي كنترل دستگاه ها جهت انجام عمليات هاي مختلف نظير برش ، تراش ، حك و … استفاده مي شود. از اين رو دستگاه هاي cnc انواع مختلفي از لحاظ كاربرد دارند.

ادامه مطلب

خم و برش cnc
خم و برش cnc

راه اندازی وبسایت شرکت هومپا

وبسایت شرکت صنعتی هومپا سازه پارس در مهر 1396 با سفارش به گروه طراحی non-art راه اندازی شد و از این پس مشتریان ما می توانند از طریق وبسایت از آخرین اخبار و تکنولوژی های بروز شده شرکت هومپا باخبر شده و سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا راه های ارتباطی با شرکت برای ما ارسال کنند

ادامه مطلب